ÜRITUSE KORRALDAJALE

Pakume aastaringselt ürituste korraldamiseks saali, mis on kolmest ilmakaarest justkui loodusele avatud. Siin on tunne nagu oleksid õues iidsete mändide all, kuid samas kaitstud kõikide ilmaolude korral. Saalil on klaasist seinad, kõrge lagi, betoonpõrand ja minimalistlik sisekujundus, mida saab kohandada erinevate ürituste stiiliga. Saal on köetav ka talvel ning hubasust lisab suur kamin kõrvalruumis.

Saali rendime vaid koos majutusega. Kogu maja on teie päralt ja mahutab kuni 20 inimest. Saali suurus on 60m2 ja ilma tavapärase mööblita mahub saali max 50 inimest püstijalaüritusele, ümmarguste laudade taha kuni 30 inimest ja joogamattidele lebama kuni 20 inimest. 

Meil on suur õueala ja suveterass, kus saab korraldada ka kontserte.

Lava, telgi, mööbli, tehnika või õhtujuhi tellimiseks soovitame ühendust võtta Hiiumaal: Arno Kuusk, http://www.korraldaja.ee.

Eraldatus nii saarelisuse kui kauguse mõttes keskustest annab võimaluse täielikult eemalduda oma igapäevamuredest, olla koos just nendega, kellega siia on tuldud, nautida looduse lähedust kui samal ajal on olemas kõik vajalik nii töötamiseks kui puhkamiseks.

Üritustele pakume toitlustamist, kohvipause, seminaritehnikat, kvaliteetset internetiühendust, mugavat majutust, sauna ning abi programmi kokkupanekul. 

Oleme abivalmid ja mõtleme kaasa, teeme kõik teie ürituse kordaminekuks! 

Küsi pakkumist: mailto:info@hobekala.ee

Alates külalistemaja avamisest 2017. aastal on meie juures korraldatud:
- väga palju jooga- ja heaolulaagreid;
- mitu 200 tundi (3 nädalat järjest) kestvat joogaõpetajate koolitust huvilistele kogu maailmast, vt lisa omandflow.com;
- Riho Sibul "60" juubelipidu 200 inimesele koos kontserdiga;
- Laura Nestori fotonäitus;
- Britt Ressar'i maalinäitus + näituse avamine Angeelia ja Mick Pedaja kontserdiga;
- Kärt Karjatse maalinäitus;
- Ines ja Ott Lepland vabaõhukontsert;
- Andre Maaker'i kontsert "Toomingate aeg";
- Rita Ray ja Johannes Laas'i kontsert;
- seminarid, nõupidamised, meeskonnakoolitused, suvepäevad, motivatsiooniõhtud
ja palju muud.

Jooksvat infot meil toimuvate ürituste kohta leiad FB lehelt  
http://www.facebook.com/hobekalaguesthouse