HÕBEKALA KINKEPAKID

Paneme kokku Teile meelepärased kinkepakid, mis sisaldavad maitsvaid kalatooteid ja muud head Hiiumaalt.

"Meile meeldivad teie toodete puhul puhas loodus, käsitöölise puudutus ja tervislikkus!" ütleb meie pikaajaline püsiklient August. 

Loodetavasti hindate ja naudite Hiiumaa maitseid ning käsitööd nagu meiegi seda teeme!


Kingituste hinnad on tavaliselt 25-45 eurot.
Mõned näited leiate siit: 

* Hõbekala marineeritud räimede valik (sibula-, sinepi-, tsitruse- ja kadakaräimed) ja Hiiumaa mullijook (750 ml), hind: 29 eur

* Hõbekala marineeritud räimede valik (2-3 tk) + erinevad hiiumaised toidutooted. Valikus on näiteks Lemmena mesi, Hiiu Gourmet maitsevõisegud, -soolad, -piprad, -sinepid, Hiiumaa Köök ja Pagari leib või küpsised, metsloomalihast vorstid, Lepaniidi kitsejuust jm; 

Hind: 25-45 eur


Lisainfo: 

Kinkekotte on aidanud teha Hiiumaa erivajadustega inimesed ja kottide valmistamisel lähtutakse keskkonnasäästlikest põhimõtetest. Kinkekastid on valmistatud puidust ja samuti käsitsi, neid saab hiljem ka säilituskastina kasutada.

Suuremate tellimuste puhul palume oma soovidest vähemalt 2 nädalat ette teada anda. Kingitused toome või saadame teile kokkulepitud ajal. Kinkepakkide hinnale võib lisanduda transpordikulu ja tellimisel palume tavaliselt 50% ettemaksu.


Tellimuste, küsimuste ja erisoovide korral palun kirjutage aadressile info@hobekala.ee või küsige lisa telefonil 56674008.