Tekstivli Pevakava sujub rahulikus rtmis koos jooga ja erinevate mtlusharjutustegaJoogapraktikaid viib lbi Sigrid Nurme Seekord praktiseerime maunat ehk vaikuses olemist kindlatel aegadel


Tere, kallid kaaskulgejad

Rõõm on teid kutsuda (taas)kohtuma Hiiumaale joogamõtlus- ja teelaagrisse 1.-3.05.2020. 

Meid võtab vastu imetabane külalistemaja Ristnas.

  Päevakava sujub rahulikus rütmis koos jooga ja erinevate mõtlusharjutustega.   

 


Joogapraktikaid viib läbi Sigrid Nurme.

Seekord praktiseerime "maunat" ehk vaikuses olemist kindlatel aegadel.  


Joogapraktikaid toetab seekord tee valmistamise rituaal. 

Saame teadmisi teetaimest, kui abivahendist enese arendamise teekonnal. 

 Teetseremooniaid ja mõtlusi viib läbi Triin Labi.


  

Ristnasse kohale jõudmine toimub iseseisvalt. Tavaliselt aitame organiseerida kohad autodesse, võimalus tulla ka bussiga.

Laagri maksumus on 250€. 100€ sellest palume kanda Lootos OÜ (EE782200221057377057, Swedbank) kontole. Teine osa palume tasuda laagris sularahas. PS! 100€ registreerimistasu ei ole (peale 1.aprilli) tagastatav, kuna tasume majutuse ettemaksu.

Hõbekala külalistemajja on võimalik tulla soovi korral ka juba päev varem. See annab võimaluse end mõnusalt linnakiirusest maha laadimiseks ja vaimseteks praktikateks häälestamiseks. Söök tuleks endal sel juhul kuni reede lõunani kaasa varuda.
Lisatasu neljapäevase ööbimise eest (20€) inimene. (perenaine hoiatas ainult, et majas toimub neljapäeval suurpuhastus kuna l6peb üks pikem üritus).

Juhul kui soovid laagri programmiga liituda, aga sul on endal Ristna lähedal elamine- kirjuta meile, saame kokkuleppele ( juhul kui kohti on).


Kui laager kõnetas ja kutsub, siis registreeri juba varakult, sest kohtade arv nagu ikka, on piiratud. Kõigile osaleda soovijaile saadame peagi rohkem infot.


Headust ja rahu meie poolt!

 

Sigrid Nurme: 58051244, sigrid.nurme@gmail.com 

Triin Labi: 5138985, triin.tee@gmail.com