Sündmused Hõbekalas aprill/mai 2019

Hea Hõbekala sõber

Suur tänu, et jälgid meie tegemisi!

Kevad Hiiumaal on täies hoos ja meil on olnud suur rõõm võtta vastu esimesi linnuvaatlejaid, fotograafe, kalastajaid ja teisi loodusenautlejaid!

Hea on tõdeda, et kevadväsimus pole meid veel kätte saanud, seega üritame tempot üleval hoida:)

Juba sel laupäeval, 20.aprillil oleme kutsunud külalistemajja armsa Lagle, kes õpetab meile salsa tantsusamme ja jazzlaulja Kristini, kes hoiab meid tantsulainel kuni südaööni. Viimane tuba on saadaval ja saame anda infot ka lähedalasuvate majutuskohtade kohta kui jääte peavarjuta.

Sellele järgneval laupäeval, 27.aprillil toome kohviku talveunest välja ja avame pop-up kohviku Roograhu sadamas. Avatud kalasadamate päeva raames toimub kalatoitude õpituba, saab rääkida kohalikega juttu ja näha, kuidas päris (kala)elu meil siin saarel käib.

Talgupäeval, 4.mail koristame kõik õued ja rannad ära ning seejärel kutsume teid lõõgastuma. Alates kell 15:00 saab osaleda TAI MASSAAŽI õpitoas, mida juhendab Kadri Romano.

Ristna külastuskeskusega oleme talve jooksul koostööplaane arutanud ning selle tulemusena saame teile huvitavaid matku ja tegevusi looduses pakkuda. Ja et meie külalistemaja on populaarne nende seas, kes armastavad enda, elu ja maailma üle mõtiskleda, siis oleme loomas MEELTERETKE. Maikuu kümnendal päeval proovime kõiki meie meeli kasutades ja looduses liikudes nii ennast kui ümbritsevat rohkem tundma õppida, nautida ja energiat ammutada. Hiljem saab sama retke tellida ka oma sõpruskonnale sobival ajal.


Mai lõpus ja juuni algul ootavad meid ees kolm joogalaagrit, kuid nende vahele mahub loodetavasti veel Hõbekala hooaja avamise üritus! 

Ilusale kontsert-õhtule oleme kutsunud meeleolu looma ANDRE MAAKER'i, pakume kohalikke maitseid, mida plaanime suvel külalistemaja kohvikus pakkuda ning Bestwine tutvustab veine, mille nad on valinud meie suviste kalaroogade kõrvale.

Infot ürituste kohta lisame jooksvalt meie kodulehele www.hobekala.ee/lisavoimalused. Esimeste sündmuste lingid Facebookis leiad allpool ja kogu Hiiumaa ürituste kava hiiumaa.events lehelt.

Tantsuõhtu 20.04: https://www.facebook.com/event...

Tai massaaži töötuba 04.05: https://www.facebook.com/event...

Jooga+ brunch igal pühapäeval alates 30.06: https://www.facebook.com/event...


Kohas, mida me väga armastame, saame teile pakkuda mõnusat puhkust, põnevaid tegevusi ning hinge kosutavaid kohtumisi. Nagu me ise ütleme: "Õnn on lihtne. Lihtne nagu elu mere ääres..." Hõbekala tegemised ja pakkumised jõuavad soovi korral teieni uudiskirja, kodulehe blogi, FB ja Instagrami kaudu.

Ootame teid väga!

Heade soovidega Hiiumaalt

Kätlin


Eelmine
HIIUMAA TOIDUKAST

Lisa kommentaar

Email again: