Uhiuus külalistemaja avas oma uksed juulis 2017.

Kõpu poolsaare tipus Ristna tuletorni ja Surfiparadiisi viival teel, Hirmuste-Ristna teeristis näete tee ääres kahte maja. Suuremas majas toimub külaliste vastuvõtt, seal on kaminaruum, saun ja söögisaal. Avatud on väike baar kohvi, tee, karastusjookide, mahla, veini, Hiiumaa kohaliku õlle valiku ja Hõbekala oma kalatoodetega. Saalis on võimalik korraldada pidusid ja seminare, kaminaruumis ka väiksemaid koosolekuid ja kohtumisi.

Väiksemas majas on 4 privaatset kõigi mugavustega tuba kuni 12-le inimesele. Igal toal on eraldi sissepääs, terrass vaatega metsale, dušš, wc.

Majutuse hinnad
01.09.2017-15.06.2018


Kahene tuba hommikusöögiga*  72 eurot
Kahene tuba hommikusöögita 60 eurot

16.06-30.08.2018
Kahene tuba hommikusöögiga* 90 eurot

* Toa hinnas sisaldub rikkalik hiiumaine buffet hommikusöök. Suvehooajal ilma hommikusöögita majutus eelneval kokkuleppel. Madalhooajal ilma hommikusöögita majutuse korral võimalus kasutada peamaja kööki.

Tuppa mahub kuni 2 lisavoodit, mis on kuni 6-a lastele tasuta, 20 eurot täiskasvanule ja 10 eurot 7-16-a lastele.

Toad on avarad ja valgusküllased ning sobivad nii lühikeseks peatuseks kui pikemaks puhkuseks. Oleme sisustanud toad võimalikult minimaalsete lahendustega, et jätta silmale ja fantaasiale ruumi märgata vaikust, õhku, puhtust ja elu, mis toimub akna taga looduses.

Külaliste käsutuses on jalgrattad, millega avastada kilomeetri kaugusel asuvat Ristna neeme tippu, tuletorne, metsas asuvaid põnevaid militaarrajatisi, Kalana sadamat promenaadiga, inimtühje randu ja  metsaradasid.