Meie uus külalistemaja avas oma uksed juulis 2017.

Kõpu poolsaare tipus Ristna tuletorni ja Surfiparadiisi viival teel, Hirmuste-Ristna teeristis näete tee ääres kahte musta värvi maja.  Nendes majades pakume mugavat majutust koos hommikusöögiga, toitlustust, seminaride ja muude ürituste korraldamise võimalust.

Majutame kokku kuni 20 inimest. Kõikides tubades on dušš, wc, voodipesud, saunalinad ja rätikud. Tubadesse mahub 2-5 inimest, toad on avarad ja valgusküllased ning sobivad nii lühikeseks peatuseks kui pikemaks puhkuseks. Oleme sisustanud toad võimalikult minimaalsete lahendustega, et jätta silmale ja fantaasiale ruumi märgata vaikust, õhku, puhtust ja elu, mis toimub akna taga looduses.

Tavaliselt sisaldub toa hinnas rikkalik hommikusöök buffet lauas. Kasutame nii palju kui võimalik Hiiumaa toorainet. 

Ette tellimisel (enamasti gruppidele, aga teeme erandeid) pakume külalistemajas toitlustamist ka lõunal ja õhtul. 

Külalistemaja suures klaasseintega saalis toimuvad erinevad üritused alates laagritest, kontsertidest ja töötubadest kuni privaatsete koosviibimisteni ja pulmadeni. Avatud on väike baar kohaliku õllevaliku ja veinidega, kaasa on võimalik osta Hõbekala oma kalatooteid.

Külalised saavad rentida jalgrattad, millega avastada kilomeetri kaugusel asuvat Ristna neeme tippu, tuletorne, metsas asuvaid põnevaid militaarrajatisi, Kalana sadamat promenaadiga, inimtühje randu ja  metsaradasid. 

Külalistemaja vahetus läheduses saab telkida (hind: 10 eur/inimene koos pesemisvõimalusega).

Hommikusöök buffet lauas vastavalt võimalusele (vahel on kogu maja reserveeritud või hoopis pole ühtegi sööjat:) külalisele väljaspool maja 9 eurot inimese kohta. Soovitav on oma tulekust ette teatada eelneval õhtul telefonil 56674008.

Email again: