Pakume aastaringselt pulmade ja teiste ürituste korraldamiseks maja, mis on kolmest ilmakaarest justkui loodusele avatud. Siin on tunne nagu oleksid õues iidsete mändide all, kuid samas kaitstud kõikide ilmaolude korral. Peomajal on klaasist seinad, kõrge lagi, betoonpõrand ja minimalistlik sisekujundus, mida saab kohandada erinevate ürituste stiiliga. Maja on köetav ka talvel ning hubasust lisab suur kamin.

Peomaja mahutab kontserdistiilis 70 inimest ja banketilaudadega 50 inimest. Suure õueala ääres kasvavad võimsad puud ja on palju vaba ruumi peotelgi või erinevate tegevuste jaoks. Abielu registreerimise võib korraldada nii  liivases mererannas, romantilisel metsarajal, puust paadisillal kui kaunis pühakojas. Oleme Teile abiks ja oskame soovitada kohalikku tordimeistrit, lõbusat pulmaisa, hea silma ja käega lilleseadjaid ning parimaid muusikuid. Meie hea partner Osvald Catering omab suuri kogemusi pulmakülaliste toitlustamise ja catering teenuse pakkumisega ning koos teeme kõik endast oleneva, et muuta Teie tähtis päev rõõmsaks ja meeldejäävaks.

Meie külalistemaja hubastes ja kõigi mugavustega tubades saab majutada kuni 20 inimest. Koostöös naabritega pakume majutust kuni 100 inimesele.

 

Näidispakkumine 50-le inimesele, milles sisaldub:

-       Peomaja rent koos vajaliku inventariga (banketilauad ja –toolid);

-       Catering teenus (külmlaud, soe laud, teenindus)

-       Kogu seltskonna majutus 1 ööks;

-       Rikkalik hiiumaine hommikusöök.

Hind 59 eurot inimese kohta*

*hind on orienteeruv ja täpse hinnapakkumise teeme vastavalt Teie soovidele. Kirjuta meile mailto:info@hobekala.ee.

Oleme väga rõõmsad kui korraldate oma tähtsaima päeva meie juures Hiiumaal!

Email again: