PEREPAKETT

kehtib 15.05-15.09.2020

vähemalt 2-öölise majutuse puhul


Pakett sisaldab:

 - Majutus kuni 4-liikmelisele perele ühes toas. Toas kahene voodi, lisavoodid/madratsid kuni 16-a lastele ja/või beebivoodi, dušš, wc, voodipesud ja saunalinad;

 - Rikkalik hommikusöök buffet lauas;

 - Piletid Kõpu tuletorni, mis on maailmas vanuselt kolmas töötav tuletorn ja Hiiumaa sümbol (sissepääs 2 täiskasvanule ja kuni 3 lapsele).

 - Jalgratta rent üheks päevaks, et avastada imeilusat Kõpu poolsaart ja Ristna neeme.

 

Hind perele: 169 eurot öö kohta x 2 ööd, kokku 338 eurot

 

Hõbekala külalistemaja asub Hiiumaa läänepoolseimas tipus Ristna tuletorni ja Surfiparadiisi vahel. Kilomeetri ulatuses on kõige ilusamad ja eriilmelisemad rannad, metsad ja maastikud, mida saarel näed. Meil on avarad ja valgusküllased mugavustega toad, suur õueala ja suvekohvik. Lähedal asuvad Ristna ja Kõpu tuletornid, Ristna looduskeskus ja militaarrajatised. Kalana sadamas on lastele mänguväljak, saab käia õngitsemas ning Surfiparadiisis erinevatel veeatraktsioonidel. Paar korda nädalas toimuvad joogatunnid ning võimalus on tellida sauna või massaaži.

NB! Palume pakett broneerida vähemalt 5 päeva enne saabumist. Broneerimine ja info telefonil 56674008 ja meiliaadressil mailto:info@hobekala.ee. Broneerides palume täpsustada laste vanuseid, lisavoodite ja jalgrataste vajadust.

Jalgrataste lisavarustus kokkuleppel (ei pruugi olla piisavalt beebitoole, kiivreid vms).