Hõbekala kinkepakid


Kui vajad firmakingitust või soovid rõõmustada sõpra või lähedast, siis selleks oleme koostanud neli erineva sisu ja hinnaga kinkepakki. Kinkekottide ja –kastide sisu on võimalik muuta ja kombineerida vastavalt oma soovidele. Soovitame veel teisigi Hiiumaa tooteid kui neist väheks jääb!


1) Väiksem kinkekott sisaldab kahte Hõbekala kalapurki (näiteks sibula- ja sinepiräimed), kala maitsesoola Hiiu Gourmet'lt ja Hiiu käsitööleiba.

Kingituse hind: 19 eurot

 

2) Suurem kinkekott sisaldab kolme eri sorti Hõbekala kalapurki (sibula-, sinepi- ja tsitruseräimed), Iidlase maiust ehk kuivatatud kala, kadakasinepit Hiiu Gourmet'lt ja magusasõbrale leedri-või kadaka-mündi marmelaadi.

Kingituse hind: 29 eurot

3) Suurem kinkekott pajakinnastega sisaldab kolme eri sorti Hõbekala kalapurki ja stiilseid ning kvaliteetseid pajakindaid Moe Muusalt

Kingituse hind: 36 eurot

 

3) Hõbekala kinkekast sisaldab nelja eri sorti Hõbekala kalapurki (sibula-, sinepi-, tsitruse- ja kadakaräimed), pudeli hästi valitud veini, glögi või vahuveini, Hiiu õlut või leedrilimonaadi ning kohalikku käsitööd- kaunist linast rätikut.

Kingituse hind: 39 eurot

 

Kinkekotte on aidanud teha Hiiumaa erivajadustega inimesed ja valmistamisel lähtus MTÜ Jääk ja Praak keskkonnasäästlikest põhimõtetest. Kinkekastid on valmistatud puidust ja samuti käsitsi, neid saab hiljem ka säilituskastina kasutada.

Linased rätikud on eritellimusel õmmelnud Mirt ja pajakindad Moe Muusa. Hiiumaiseid limonaade ja marmelaadi valmistab Tahe OÜ, maitsesoolasid, sinepit ja glögi Hiiu Gourmet ning kuivatatud kala ehk Iidlase maiust Koslapesa. Leiba küpsetab Hiiumaa Köök ja Pagar, kohalikku õlut pruulib Hiiumaa Pruulikoda ja kala kõrvale sobiva veini valib hiidlaste sõber Bestwine.

Loodetavasti hindate ja naudite Hiiumaa maitseid ning käsitööd nagu meiegi seda teeme!


Tellimuste, küsimuste ja erisoovide korral palun kirjutage aadressile info@hobekala.ee või küsige lisa telefonil 56674008.

Suuremate tellimuste puhul palume oma soovidest vähemalt 2 nädalat ette teada anda. Kingipakid toome või saadame teile kokkulepitud ajal.