HÕBEKALA KINKEPAKID

Paneme kokku Teile meelepärased kinkepakid, mis sisaldavad maitsvaid kalatooteid ja muud head Hiiumaalt. 

"Meile meeldivad teie toodete puhul puhas loodus, käsitöölise puudutus ja
tervislikkus!" ütleb meie pikaajaline püsiklient August. 

Loodetavasti hindate ja naudite Hiiumaa maitseid ning käsitööd nagu meiegi seda teeme!


Kingituste hinnad on tavaliselt 25-45 eurot. 

Näiteks kingitus summas 35 eurot +km sisaldab:

1) Hõbekala marineeritud räimede valik (4 tk) ja Hiiumaa mullijook (750 ml) mähitud linasesse rätikusse ja pakitud puidust kasti.

2) Hõbekala marineeritud räimede valik (2-4 tk) + erinevad hiiumaised toidutooted. Valikus on näiteks maitsevõisegud, maitsesoolad, Hiiumaa leib, küpsised, kadaka-mündi marmelaad, erinevad sinepid, metsloomalihast vorstid, kitsejuustud jm. Hiiumaisele rõhudes võib lisada toreda purgi „Armastusega Hiiumaalt“, kus on 3=1 piprad, soolad, suhkru-leivasegu. Tooted saab pakkida nii kinkekottidesse kui puidust kasti (kasti puhul paki hind 5 eurot kallim).

3) Hõbekala marineeritud räimede valik (2-4 tk) ning lisaks hiiumaist käsitööd või kehahooldustooteid ja soovi korral mõni jook või toidutoode. Käsitööst on valikus linased rätikud, pajalapid ja -kindad, mis sobivad hästi toiduga samasse pakki.


Kõik tooted on 100% hiiumaised.

Lisainfo: 

Kinkekotte on aidanud teha Hiiumaa erivajadustega inimesed ja kottide valmistamisel lähtutakse keskkonnasäästlikest põhimõtetest. Kinkekastid on valmistatud puidust ja samuti käsitsi, neid saab hiljem ka säilituskastina kasutada.

Suuremate tellimuste puhul palume oma soovidest vähemalt 3 nädalat ette teada anda. Kingitused toome või saadame teile kokkulepitud ajal. Kinkepakkide hinnale lisandub transpordikulu ja tellimisel palume tavaliselt 50% ettemaksu.


Tellimuste, küsimuste ja erisoovide korral palun kirjutage aadressile info@hobekala.ee või küsige lisa telefonil 56674008.