Kui Teil on soov millegi heaga oma sõpru, töökaaslasi ja koostööpartnereid meeles pidada, siis pakume teile 2 erinevat kinkepakki Hõbekala toodetega.

Väiksemast pakist leiad kaks meie parima retsepti järgi valmistatud kala purgis, millele seltsiks aus Hiiu leib ja kaasas Hiiumaa vanaema köögirätik, mis nii ilus, et pane kasvõi linikuks lauale, kui käsi ei raatsi kuivatada.

Paki hind: 22 eurot

Suuremas pakis on Hõbekala köögi valikust neli kalapurki. Nõndasamuti parimate retseptide järgi. Kas võib olla, et isegi parem sisu, kui väiksema paki purgis? Pead järele uurima. Ja siis linane rätik, mis justkui möödunud aegadest. Nii ilus on olla, kui see varnast võtta. Ja natukene on kihisevat* ka, et oleks pidulikum ja meeleolukas.

Paki hind: 38 eurot

Küsimuste ja soovide korral palun kirjutage aadressile info@hobekala.ee või küsige lisa telefonil 56674008. Pakid toome või saadame teile kokkulepitud ajal.

* Valida saab erinevate jookide vahel. Fotol näiteks kinkekastis Canella Spumante Rosé Brut, mille võid vahetada kokkuleppel muu joogi vastu. Kes alkohoolset jooki ei soovi, siis Hiiumaa käsitöölimonaadid on ka väga hea valik!